Do sprzedaży

Powstaje kolejna inwestycja budowlana w okolicach Puszczy Bukowej – ul. Złota 5A.

Na działce o powierzchni ok. 660 m2 zbudowany zostanie dom jednorodzinny, dwulokalowy wg. indywidualnego projektu. Każda z części domu posiadać będzie ok. 108 m2  powierzchni użytkowej. 

Ruszyły roboty budowlane. 

Zapraszamy do śledzenia postępów na budowie!

projekt-dom-w-klematisach-3__289loDo sprzedania kolejna inwestycja budowlana – dom w zabudowie szeregowej przy ul. Śpiewnej w Szczecinie /Wielgowo/. Nieruchomość powstaje na działce o powierzchni 360m2, wg projektu firmy Archon o nazwie „dom w Klematisach 3” /lustrzane odbicie/, z którym można zapoznać się na stronie internetowej: http://archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-klematisach-3-m403b27572ad5b

Sprzedaż domu oferowana jest w stanie deweloperskim /szczegółowy opis wykonanych prac budowlanych znajduje się w zakładce INFORMATOR BUDOWLANY.

 

Cena nieruchomości w stanie deweloperskim – 480 005 zł /brutto/ 

zarezerwowane

Więcej »

W trakcie budowy kolejna inwestycja przy ul. Bluszczowej (rejon Pomorzan) – DOM O NIEPOWTARZALNYM CHARAKTERZE!

Na działce o powierzchni 573m2 zbudowany zostanie dom jednorodzinny, dwulokalowy wg. indywidualnego projektu. Każda z części domu będzie miała ok. 145m2 powierzchni użytkowej.

Wykorzystując różnicę poziomów działki dom budowany będzie kaskadowo, co pozwoli na ciekawą aranżację wnętrza oraz w przyszłości na bardzo atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni dookoła domu.

Rozpoczęto prace budowlane zgodnie z otrzymanym pozwoleniem na budowę.

WITAJ W TWOIM DOMU!