Do sprzedaży

Kolejna inwestycja budowlana – mieszania bezczynszowe w okolicach Puszczy Bukowej, ul. Złota 5

Do sprzedaży oferuję mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni – 118,54m2 + balkon

– dodatkowo w cenie mieszkania 2 miejsca postojowe,

– rok budowy – 2019r.,

Oferta bez pośredników, bez prowizji i ukrytych kosztów.

Nieruchomość powstała na działce o powierzchni 688m2,wg projektu firmy Archon o nazwie „Dom w Kalwilach B”, z którym można zapoznać się na stronie internetowej: https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-kalwilach-b-md342119bc007a

mieszkania zarezerwowane!

 

Mieszkanie oddane będzie w stanie deweloperskim /szczegółowy opis wykonanych prac budowlanych znajduje się w zakładce INFORMATOR BUDOWLANY/.

Kupujący nie płaci podatku PCC!! (2%wartości nieruchomości)

projekt-dom-w-klematisach-3__289loDo sprzedania kolejna inwestycja budowlana – dom w zabudowie szeregowej przy ul. Śpiewnej w Szczecinie /Wielgowo/. Nieruchomość powstaje na działce o powierzchni 360m2, wg projektu firmy Archon o nazwie „dom w Klematisach 3” /lustrzane odbicie/, z którym można zapoznać się na stronie internetowej: http://archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-klematisach-3-m403b27572ad5b

Sprzedaż domu oferowana jest w stanie deweloperskim /szczegółowy opis wykonanych prac budowlanych znajduje się w zakładce INFORMATOR BUDOWLANY.

 

Cena nieruchomości w stanie deweloperskim – 480 005 zł /brutto/ 

zarezerwowane

Więcej »

W trakcie budowy kolejna inwestycja przy ul. Bluszczowej (rejon Pomorzan) – DOM O NIEPOWTARZALNYM CHARAKTERZE!

Na działce o powierzchni 573m2 zbudowany zostanie dom jednorodzinny, dwulokalowy wg. indywidualnego projektu. Każda z części domu będzie miała ok. 145m2 powierzchni użytkowej.

Wykorzystując różnicę poziomów działki dom budowany będzie kaskadowo, co pozwoli na ciekawą aranżację wnętrza oraz w przyszłości na bardzo atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni dookoła domu.

Rozpoczęto prace budowlane zgodnie z otrzymanym pozwoleniem na budowę.

Rozpoczynamy kolejną inwestycję budowlaną w okolicach Puszczy Bukowej – ul. Złota 5A.

Na działce o powierzchni ok. 660 m2 zbudowany zostanie dom jednorodzinny, dwulokalowy wg. indywidualnego projektu. Każda z części domu posiadać będzie ok. 108 m2  powierzchni użytkowej. 

W chwili obecnej oczekujemy na wydanie pozwolenia na budowę.

Zapraszamy do śledzenia postępów na budowie!

WITAJ W TWOIM DOMU!