Do sprzedaży

TWOJA CICHA PRZYSTAŃ!

Oferuję do sprzedaży bez pośredników 2 mieszkania dwupoziomowe (bez skosów) w stanie deweloperskim, w budynku dwurodzinnym w Szczecinie w okolicach Puszczy Bukowej – ul. Złota.

Mieszkania bezczynszowe o powierzchni użytkowej 108 m2, na które składają się: salon z aneksem kuchennym, 5 pokoi oraz 2 łazienki. W mieszkaniach zainstalowano ogrzewanie podłogowe z indywidualnym piecem gazowym.

Mieszkania budowane w 2019r., wg indywidualnego projektu.

Cena mieszkania: 594 800 zł /brutto/ (ok. 5500zł/m2)

– w cenie mieszkania: 2 miejsca parkingowe oraz niewielki ogródek,

– kupujący nie płaci podatku PCC w wysokości 2% wartości nieruchomości!!

– data przekazania nieruchomości – grudzień 2019r.

 

Zapraszamy do śledzenia postępów na budowie!

projekt-dom-w-klematisach-3__289loDo sprzedania kolejna inwestycja budowlana – dom w zabudowie szeregowej przy ul. Śpiewnej w Szczecinie /Wielgowo/. Nieruchomość powstaje na działce o powierzchni 360m2, wg projektu firmy Archon o nazwie „dom w Klematisach 3” /lustrzane odbicie/, z którym można zapoznać się na stronie internetowej: http://archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-klematisach-3-m403b27572ad5b

Sprzedaż domu oferowana jest w stanie deweloperskim /szczegółowy opis wykonanych prac budowlanych znajduje się w zakładce INFORMATOR BUDOWLANY.

 

Cena nieruchomości w stanie deweloperskim – 480 005 zł /brutto/ 

zarezerwowane

Więcej »

W trakcie budowy kolejna inwestycja przy ul. Bluszczowej (rejon Pomorzan) – DOM O NIEPOWTARZALNYM CHARAKTERZE!

Na działce o powierzchni 573m2 zbudowany zostanie dom jednorodzinny, dwulokalowy wg. indywidualnego projektu. Każda z części domu będzie miała ok. 145m2 powierzchni użytkowej.

Wykorzystując różnicę poziomów działki dom budowany będzie kaskadowo, co pozwoli na ciekawą aranżację wnętrza oraz w przyszłości na bardzo atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni dookoła domu.

Rozpoczęto prace budowlane zgodnie z otrzymanym pozwoleniem na budowę.

WITAJ W TWOIM DOMU!