Do sprzedaży

projekt-dom-w-klematisach-3__289loRozpoczęta kolejna inwestycja budowlana – dom w zabudowie szeregowej przy ul. Śpiewnej w Szczecinie /Wielgowo/. Nieruhomość powstaje na działce o powierzchni 360m2, wg projektu firmy Archon o nazwie „dom w Klematisach 3” /lustrzane odbicie/, z którym można zapoznać się na stronie internetowej: http://archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-klematisach-3-m403b27572ad5b

Sprzedaż domu oferowana jest w stanie deweloperskim /szczegółowy opis wykonanych prac budowlanych znajduje się w zakładce INFORMATOR BUDOWLANY/.

 

Cena nieruchomości – 480 000 zł /brutto/

Kupujący nie płaci podatku PCC!!

Więcej »

projekt-dom-w-klematisach-11__289W trakcie budowy jest kolejna inwestycja budowlana – dom jednorodzinny dwulokalowy przy ul. Krzewinkowej 13 w Szczecinie /Szczecin – Pomorzany/.

Dom budowany jest na działce o powierzchni 617m2 /każda z części domu posiadać będzie 130m2 powierzchni użytkowej wraz z garażem/.

Dom powstaje wg projektu firmy Archon o nazwie „dom w Klematisach 11”, z którym można zapoznać się na stronie internetowej: http://archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-klematisach-11-m499c0028a9683

Po zakończeniu budowy działka zostanie geodezyjnie podzielona na dwie osobne części, na które zostaną założone niezależne księgi wieczyste. 

Sprzedaż domu oferowana jest w stanie deweloperskim /szczegółowy opis wykonanych prac budowlanych znajduje się w zakładce INFORMATOR BUDOWLANY/.

 

Prawa i lewa strona domu jest już ZAREZERWOWANA!

Więcej »

projekt-dom-w-klematisach-9__289 (1)W budowie kolejna inwestycja – dom jednorodzinny dwulokalowy przy ul. Bukszpanowej w Szczecinie /Szczecin – Zdroje/.

Działaka ma powierzchnię 498m2 na której budowany jest dom dwulokalowy /każda z części posiada 125m2 powierzchni użytkowej wraz z garażem/.

Dom powstaje wg projektu firmy Archon o nazwie „dom w Klematisach 9”, z którym można zapoznać się na stronie internetowej: http://archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-klematisach-9-m4bf4f04533065 

Po zakończeniu budowy działka zostanie geodezyjnie podzielona na dwie osobne części, na które zostaną założone niezależne księgi wieczyste. 

                                        Sprzedaż domu oferowana jest w stanie deweloperskim /szczegółowy opis wykonanych prac budowlanych znajduje się w zakładce INFORMATOR BUDOWLANY

 

Lewa i prawa strona domu jest już ZAREZERWOWANA!

Więcej »

20160716_115954_resizedDOM W WIEJSKIM STYLU – WYSTAWIONY DO SPRZEDAŻY PRZEZ WŁAŚCICIELA

Do sprzedaży bez pośredników dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy w Rosówku koło Kołbaskowa /15 km od centrum Szczecina/.

Posiadłość wybudowana w roku 2004 w wiejskim stylu, usytuowana jest w zacisznej okolicy w otoczeniu starych drzew. Dom zaprojektowany został przez właściciela nieruchomości i znajduje się na własnościowej działce o powierzchni 2350m2, która w części jest zagospodarowana rekreacyjnie, natomiast pozostała część ma charakter polnej łąki. W okolicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe, po stronie polskiej jak i niemieckiej.  W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy linii miejskiej, pozwalający dojechać bezpośrednio do centrum Szczecina.

Dom o powierzchni użytkowej 150m2 (wraz z garażem), składa się z: salonu z wyjściem na taras i rekreacyjną część działki, 3 sypialni, kuchni wraz ze spiżarnią, łazienki, toalety, pomieszczenia gospodarczego /pralnia/, w której znajduje się piec gazowy, wiatrołapu z przejściem do garażu. Nadmieniam, że istnieje możliwość zagospodarowania poddasza na dodatkowe pomieszczenia. Budynek przyłączony do miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej a dojazd do nieruchomości zapewnia droga asfaltowa. 

Dom do odświeżenia i do zamieszkania od zaraz.

Cena nieruchomości: 599 000 zł

Więcej »

WITAJ W TWOIM DOMU!